Hypoalergenní řada Frosch Zero%

Kategorie: DROGERIE A KOSMETIKA, Čistící prostředky, Prací prostředky

Udržování čistého a voňavého domova bez chemie a barviv se může jevit jako nelehký úkol. Vyhnout se toxinům je ale snadnější, než by se zdálo.  Díky hypoalergenní řadě Frosch Zero% můžete mít o starost méně. Naše kůže přichází do kontaktu s řadou toxinů, to je v dnešním světě téměř nevyhnutelné. Proč tedy již tak zatěžované pokožce neulevit produkty, které neobsahují parfemaci, zbytečnou chemii, ani barviva? Aby byla péče o váš domov co nejpříjemnější a bez zbytečných iritantů, vyvinula značka Frosch hypoalergenní řadu Frosch Zero% založenou na přírodních ingrediencích. Ta je v těchto dnech uváděna na trh.

 „Běžné čisticí prostředky na praní a mytí nádobí mohou pokožku dráždit, vysušovat a přispívat ke zhoršování projevů zánětlivé pokožky jako jsou zarudnutí, suchost nebo ekzém. Proto jsou prostředky z řady Frosch Zero% naprosto bez barviv, parfemace, alergenů a konzervačních látek,“ uvádí Johana Bursíková, Brand manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Jsou tedy vhodné pro citlivou pokožku i alergiky, což je doloženo certifikátem ECARF (Evropské centrum pro výzkum alergie), který dokládá hypoalergenní vlastnosti této řady vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Produkty jsou navíc obohaceny o pečující ureu. Obsažené hydratační složky posilují přirozenou ochrannou bariéru pokožky, která se tak nevysušuje a nedráždí. Produkty jsou veganské a neobsahují mikroplasty, fosfáty, bělidla nebo ftaláty. Netestováno na zvířatech. Obal je recyklovaný a opětovně recyklovatelný. Obsah je v přírodě velmi dobře biologicky odbouratelný,“ dodává Johana Bursíková.

 Frosch EKO ZERO% Prací prostředek pro citlivou pokožku (1500 ml) na bílé a barevné prádlo byl speciálně vyvinut pro osoby s vysoce citlivou pokožkou. Kombinuje účinnou prací sílu a šetrné složení na rostlinné bázi, které nedráždí pokožku.

Frosch EKO ZERO% Aviváž pro citlivou pokožku (750 ml) dodává měkkost prádlu a přirozeně svěží vůni bez rizika podráždění pokožky.

Frosch EKO ZERO% Prostředek na mytí nádobí pro citlivou pokožku (500 ml) Speciálně vyvinuté rostlinné složení prostředku na mytí nádobí zajišťuje zářivě čisté nádobí bez rizika podráždění pokožky.

Základní informace

Výrobce/distributorMELITTA čR s.r.o., Plzeňská 3217/16, 150 00 Praha 5
ZnačkaFrosch
WWWhttp://www.frosch-eko.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení500 - 1500 ml
Datum uvedení na český trh9/2021
Doporučená maloobchodní cena99,90 - 319,90 Kč

Produktové varianty

Frosch EKO ZERO% Prací prostředek pro citlivou pokožku (1500 ml)
Frosch EKO ZERO% Aviváž pro citlivou pokožku (750 ml)
Frosch EKO ZERO% Prostředek na mytí nádobí pro citlivou pokožku (500 ml)

Velvet ecoRoll

MORACELL s.r.o. Průmyslová 542 664 63 Žabčice okr. Brno - venkov

Buzzy aktivní čisticí pěna na kuchyně

Clovin Germany / Drogeriedomu.eu

Toaletní papír Velvet jemně bílý

MORACELL s.r.o. Průmyslová 542 664 63 Žabčice okr. Brno - venkov