Fit na chatu i k moři

Kategorie: KOLONIÁL, Müsli tyčinky

Léto je v plném proudu a s ním i zasloužené období dovolených a prázdnin. Ať už letos míříte za sluníčkem k moři, na horské túry do Alp nebo třeba na chatu k jihočeským rybníkům, nezapomeňte si sebou vzít chutnou a nutričně hodnotnou svačinku. Ve chvílích, kdy potřebujete rychle dobít energii nebo si jen osladit den, vám budou skvělým letním společníkem české cereální tyčinky Fit. Určitě si jich pár přibalte do vašeho prázdninového zavazadla!

 Tyčinky značky Fit vyrábí již déle než 30 let česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina. Nabízí je v široké paletě druhů a příchutí a zaujmou vás svou chutí i vyváženým složením. Jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin přírodního původu. V jejich čele stojí česká jablka, která jsou pěstována ve vlastních sadech a následně šetrně zpracovávána pro maximální možné zachování všech kvalitních živin. Tyčinky Fit tak obsahují důležité vitamíny, minerály, stopové prvky a také vlákninu.

Díky svému složení jsou velmi dobrým zdrojem postupně se uvolňující energie. Slouží také pro rychlou regeneraci sil, což se v náročném letním programu bude určitě hodit. Navíc mají praktické balení, a tak je snadno přibalíte do každého dovolenkového zavazadla, kabelky či batůžku. A na jakých dobrotách z portfolia Fit si v létě můžete pochutnat?

Stálicí v sortimentu jsou klasické tyčinky Fit müsli, které jsou dostupné v mnoha různých příchutích a dokonce i bio variantě Fit Bio müsli. Milovníci ovoce ocení nejen během dovolené tyčinku Fit Fruit. V nabídce je pět různých příchutí jemně namleté a chuťově výborné náplně, skrývající se mezi dvě lehoučkými oplatkami. Přirozeně bezlepková je tyčinka Fit Go, vyrobená z extrudované kukuřice, na které si mohou pochutnat i celiaci.

Bezlepkové jsou také tyčinky Fit Smoothie, vyrobené v souladu s nejaktuálnějšími výživovými trendy. K dispozici je v pěti variantách. Tři z nich kombinují netradiční ovocné a zeleninové chutě v dokonalém a bohatém koktejlu plném vlákniny. Další dvě obsahují kofein a výtažek ze zeleného čaje pro extra dávku energie výhradně pro dospělé. Ta se vám bude hodit třeba při dlouhém řízení cestou do Chorvatska nebo kdykoliv, když se budete potřebovat rychle zregenerovat.

Základní informace

Výrobce/distributorÚSOVSKO FOOD a.s., Klopina 33, 789 73 Úsov
ZnačkaFit
WWWhttps://www.tycinkafit.cz/
Gramáž / objem spotřebitelského balení30 g
Datum uvedení na český trh8/2023

Produktové varianty

Fit müsli
Fit Bio müsli
Fit Fruit
Fit Go
Fit Smoothie

Fitmin Snax

Dibaq a.s. Helvíkovice 90 564 01 Žamberk

PrimaDog Rough Chews – žvýkací kosti vyrobené v Evropě

VAFO PRAHA s.r.o. K Brůdku 94 252 19 Chrášťany

Bonbony Ice fresh

August Storck KG, Waldstrasse 27, D - 13403 Berlín, Německo