Fit Komplex

Kategorie: DOPLŇKY STRAVY

Harmonizuje metabolický systém, usměrňuje soulad mezi příjmovou a výdajovou částí a optimalizuje tvorbu enzymů. Přípravek je navržen tak, aby doplňoval chybějící základní látky. Pomáhá při regeneraci. Vysoká reaktivnost látek posiluje správnou funkci imunitního systému, zvyšuje obranyschopnost vůči okolním vlivům, doplňuje základní látky pro tvorbu protilátek. Průběh chřipky a nachlazení není tak intenzivní.

Základní informace

Výrobce/distributorMartin Pavlík s.r.o.
ZnačkaFit Komplex
WWWhttps://fitkomplex.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení1000 g
Počet ks v kartonu1
Datum uvedení na český trh03/2020
Doporučená maloobchodní cena1500

Složení

Syrovátkový proteinový koncentrát, sójový protein, glukomannan, MCT olej, L-karnitin tartrát, směs vitaminů a stopových prvků (retinol acetát, cholecalciferol, D-alfa-tokoferyl acetát, fylochinon, thiamin mononitrát, riboflavin, niacin, pantothenát vápenatý, pyridoxin HCl, kyselina listová, kyanokobalamin, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, fumarát železnatý, glukonan měďnatý, jodičnan draselný, citran zinečnatý, glukonát manganatý, seleničitan sodný, citran draselný, molybdenan sodný, menachinon),kakao, aroma, náhradní sladidla (sukralóza, sladidlo z rostliny stévia), barvivo (karamel), kofein.

Hlavní konkurenční výhoda produktu

Cena - cena/komplexní obsah minerálů a vitamínů pro tělo vychází na 375,- Kč.

B2B Popis

Minerály si výborně rozumějí s vitamíny a jejich účinek na náš organismus je na jejich spojení přímo závislý. Například vitaminy skupiny B se vstřebávají jen tehdy, je-li přítomný fosfor. Vitamin C významně napomáhá vstřebávání železa a vápník by se nemohl vstřebávat, kdyby mu v tom nepomohl vitamin D. A takto bychom mohli pokračovat dále. Přípravek je navržen tak, aby doplňoval chybějící základní látky. Zvyšuje obranyschopnost vůči okolním vlivům, doplňuje základní látky pro tvorbu protilátek. Průběh chřipky, nachlazení a nemocí není tak intenzivní. Při dlouhodobém používání se uživatelé cítí lépe. Pomáhá při regeneraci.

Produktové varianty

8593085028417Fit Komplex

Řada výrobků Pangamin

Rapeto a.s. Čeliv 17 349 53 Kokašice

Vyprošťovák Forte

VITAR, s.r.o. třída Tomáše Bati 385 763 02 Zlín

Irel Ostropestřec – Bio sypký

IREL, spol. s r.o. Miroslavské Knínice 186 671 72 Miroslavské Knínice

FIT DEN – Jogurt Višeň

Martin Pavlík s.r.o.