Ferrero Rocher a Raffaello – prémiové tabulkové čokolády

Kategorie: KOLONIÁL, Čokolády

Objevte nové potěšení s tabulkovými čokoládami Ferrero Rocher a Raffaello. Nenapodobitelná chuť ikonických pralinek Ferrero, které milují generace lidí po celém světě, je nyní k dispozici i v podobě 90gramové tabulky ve třech čokoládových variantách, z nichž si každý může vybrat tu svou. Jejich uvedení do rychle rostoucí kategorie prémiových čokolád posílí konkurenční pozici společnosti Ferrero na trhu s prémiovou čokoládou.

 Když byly v roce 1982 uvedeny na trh pralinky Ferrero Rocher a v roce 1990 Raffaello, záměrem bylo zpřístupnit kvalitní cukrářské speciality širší veřejnosti. Nyní jde Ferrero ještě o krok dál a přináší dva symboly své kvality a dokonalosti v novém pojetí, které zapůsobí na všechny vaše smysly.

Tým 50 lidí pracoval přes tři roky na vývoji více než 300 druhů receptur, aby se našla nejen správná rovnováha chutí, ale také nový způsob vychutnání si pralinek Ferrero Rocher a Raffaello. Nyní Ferrero nabízí prémiové tabulkové čokolády, v nichž se dokonale odráží kvalita, tak jak ji mají milovníci Ferrero Rocher a Raffaello rádi. Každé sousto vás přenese do lahodného světa čokolády. Náznak kupole na čtverečcích pak připomíná charakteristický tvar původních pralinek a láká k objevení dalších vrstev ukrytých uvnitř.

Prémiové tabulkové čokolády Ferrero na náš trh přicházejí ve třech verzích, z nichž každá je vyrobena z pečlivě vybraných ingrediencí a kvalitních druhů čokolády. Ve dvou variantách pro milovníky Ferrero Rocher se snoubí chuť lískových oříšků a mléčné nebo hořké čokolády s 55% kakaa, zatímco Raffaello si vychutnáte v bílé čokoládě s krémovou náplní a křupavými kousky mandlí a strouhaným kokosem.

„Uvedením nových tabulkových čokolád Ferrero Rocher a Raffaello jsme chtěli nabídnout nový chuťový zážitek inspirovaný dvěma našimi nejznámějšími značkami, které miluje celý svět. Odlišný tvar čokolády zároveň zůstává věrný tomu, co milovníci Ferrero Rocher a Raffaello očekávají: jedinečný chuťový zážitek nejvyšší kvality, který osloví všechny smysly,“ říká Kristina Baraćová, brand manažerka společnosti Ferrero Česká.

Základní informace

Výrobce/distributorFerrero Česká s. r. o., Karla Engliše 6/3201, 150 00 Praha 5, Česká republika
ZnačkaFerrero Rocher a Raffaello
WWWhttps://www.ferrero.cz/
Gramáž / objem spotřebitelského balení18 g
Datum uvedení na český trh5/2022
Doporučená maloobchodní cena59,90 Kč

Margot s kokosem

Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4

SMINT CleanBreath

Perfetti van Melle Czech Republic s.r.o. Tomíčkova 9 148 00 Praha 4

Mini müsli tyčinky

Semix Pluso, spol. s r.o. Rybníčky 338 747 81 Otice

Sladké vyznání s valentýnskou edicí Kinder Maxi

Ferrero Česká s. r. o., Karla Engliše 6/3201, 150 00 Praha 5, Česká republika

Prémiové tabulkové čokolády – Ferrero Rocher a Raffaello

Ferrero Česká s. r. o., Karla Engliše 6/3201, 150 00 Praha 5, Česká republika

Raffaello Malina

Ferrero Česká s. r. o., Karla Engliše 6/3201, 150 00 Praha 5, Česká republika