Dobrá zpráva, nová káva – Eduscho

Kategorie: NÁPOJE

Nová značka Eduscho rozšiřuje kávové portfolio společnosti Tchibo a chce zaujmout svojí osvědčenou kvalitou, hravostí a fér cenou. Eduscho je mezinárodní značka původem z Německa s téměř 100letou tradicí. Na český trh vstupuje s portfoliem šesti druhů káv – dvou zrnkových, dvou mletých a dvou instantních.

 Nová káva Eduscho má na českém trhu ambici navázat na svůj úspěch z okolních trhů, ze slovenského a rakouského. Její chuťový profil je připraven tak, aby vyhovoval preferencím českého zákazníka, proto přináší vyvážené směsi zrn Robusta a Arabica, respektive pouze směsi zrn Robusta.

„Eduscho je s 99letou historií jednou z nejstarších značek v odvětví rychloobrátkového zboží. V roce 1924 otevřel mladý podnikatel Eduard Schopf pražírnu v brémském přístavu a kávu pojmenoval podle svého jména Eduscho. Značka je součástí kávové nabídky firmy Tchibo od roku 1997 a s jejím vstupem na český trh jsme od základu přepracovali její positioning, produktové portfolio, design obalů i komunikaci tak, aby lépe odpovídala vkusu moderních spotřebitelů a mohla oslovit i mladší cílovou skupinu,“ říká Michaela Pokorná, marketingová manažerka kávy Tchibo ČR/SR a dodává: „Eduscho je jednoduše dobrá káva za fér cenu, káva s osvědčenou kvalitou, která má zároveň bavit a přinášet radost do života. Značka se nestaví do role znalce, ale do role přítele tak, aby se v ní zákazník dobře vyznal a hned na obalu snadno našel svůj oblíbený chuťový profil i způsob přípravy.“

Zrnková káva

 Espresso Intenso – Intensive: Kávová zrna jsou pražena dle italského vzoru do tmavší barvy pro intenzivní a výraznou chuť. Káva je ideální pro přípravu espressa nebo mléčných specialit jako cappuccino nebo latte macchiato.

 Caffè Créma – Strong: Kávová zrna jsou středně pražena pro zintenzivnění aroma kávy typu caffè crema.

Mletá káva

Classic Coffee – Traditional: Aromatická kávová zrna intenzívní chuti vytvářejí charakteristický kávový zážitek. Káva je ideální pro všechny typy přípravy jako je zalívaná káva „turek“, filtrovaná káva, french press nebo káva připravená v mocca konvičce.

Classic CoffeeStrong: Káva pro všechny milovníky výrazné a extra silné chuti. Je ideální pro všechny typy přípravy jako je zalívaná káva „turek“, filtrovaná káva, french press nebo káva připravená v mocca konvičce.

Instantní káva

Instant Classic: Káva bohaté chuti a středně silné intenzity. Představuje vhodnou volbu pro dnešní zrychlenou dobu.

Instant Crema: Káva plné chuti a silnější intenzity s perfektní krémovou pěnou.

 

Základní informace

Výrobce/distributorTchibo Praha, spol. s r.o. Želetavská 1449/9 140 00 Praha 4
ZnačkaEduscho
WWWhttp://www.eduscho.com/cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení180 - 1000 g
Datum uvedení na český trh10/2023
Doporučená maloobchodní cena99,90 - 449,90 Kč

COCO Aloha „Drinks to Go“

Maresi Foodbroker, s.r.o. Hradešínská 1932/60 101 00 Praha - Vinohrady

Bio Březové Šťávy

FOODISH s.r.o. Pětidomí 177/3 160 00 Praha 6

Limonády MARLENKA s ovocem

Honey Drink s.r.o.

Mazagrande

Tchibo Praha, spol. s r.o. Želetavská 1449/9 140 00 Praha 4

Kofeinová voda Tchibo Coffizz

Tchibo Praha, spol. s r.o. Želetavská 1449/9 140 00 Praha 4