Dezinfekční řada Lysol

Kategorie: DROGERIE A KOSMETIKA, Čistící prostředky, Prací prostředky

Přední světový prodejce výrobků péče o zdraví a hygienu RB přináší na český trh řadu dezinfekčních produktů Lysol. Lysol Dezinfekční sprej a Lysol Dezinfekce na prádlo odstraňují 99,9 % virů* a bakterií. Laboratorními testy je navíc prokázáno, že Lysol zabíjí i virus SARS-CoV-2 způsobující onemocnění covid-19.

Lysol pomáhá chránit domácnosti před choroboplodnými zárodky již přes 130 let. V USA patří mezi jedničky na trhu dezinfekčních prostředků domácnosti. Na českém trhu je k dispozici Lysol Dezinfekční sprej ve třech variantách – svěží, vůně květů a svěžest vodopádu. Je vhodný na 100 různých povrchů, včetně čalounění, mobilních telefonů, koupelny, kuchyně, psí pelíšky a další. Lysol Dezinfekce na prádlo je k dispozici v objemu 1200 ml a 720 ml. Ničí kromě virů a bakterií také zápach, a to i při nízkých teplotách a je možné ji použít na bílé i barevné tkaniny.

*Lysol dezinfekční sprej: viry na tvrdých neporézních površích. Lysol dezinfekce na prádlo: specifické viry – RSV virus, koronavirus způsobující přenosné onemocnění zažívacího traktu (TGE) a SARS-CoV-2 virus způsobující onemocnění covid-19, herpes simplex virus typ 1 a virus chřipky H1N1.

Základní informace

Výrobce/distributorReckitt Benckiser (Czech Republic)
ZnačkaLysol
WWWhttps://www.rb.com
Gramáž / objem spotřebitelského balení720 - 1200 ml
Datum uvedení na český trh11/2020

BREF POWER AKTIV LEMON CITRON, OCEAN BREEZE, PINE FRESHNESS

Henkel ČR, spol. s r. o. U Průhonu 10 170 04 Praha 6

Extra savá multifunkční utěrka Stepa

Stepa s.r.o., Sázavská 995, Lanškroun

Naturalis Super Cream

Union Cosmetic, s.r.o. V Jirchářích 195/2 110 00 Praha 1 - Nové Město