Collagen+

Kategorie: KOLONIÁL, Zdravá výživa, Müsli tyčinky, Speciální potraviny

První kolagenová tyčinka na trhu v sobě spojuje jemnou chuť a vědecky dokázanou funkčnost (Obsah kolagenu 5200 mg / 40gr) – navržena tak, aby se stala každodenním občerstvením, které potěší vaše chuťové pohárky, dodá vám energii a poskytne velkou škálu funkčních výhod. Je to bohatý zdroj bílkovin s příznivými účinky na pokožku, zuby, nehty i vlasy. Collagen + má čtyři lahodné příchutě, které jsou bezlepkové, mají nízký obsah cukru a obsahují vlákninu.

Základní informace

bezlepkový
Výrobce/distributorMAX SPORT s.r.o. Mlynské luhy 76 / A 821 05 Bratislava Slovensko
ZnačkaMAX SPORT
WWWhttps://tvujmaxsport.cz/kategoria-produktu/novinky/collagen/
Gramáž / objem spotřebitelského balení40 g
Počet ks v kartonu18
Datum uvedení na český trh04/2020
Doporučená maloobchodní cena34,90

Složení

Složení: proteinová směs 26,4% (koncentrát syrovátky a mléčných bílkovin, sojový proteinový izolát), zvlhčovadlo: glycerol, mléčná čokoláda se sladidlem 15% (sladidlo: maltitol*, kakaové máslo, plnotučné mléko, kakaová hmota, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: slunečnicový lecitin, aroma), hydrolyzovaný hovězí kolagen (Peptan®)13%, řepkový olej, oligofruktóza (vláknina), sojové vločky, rýžové lupínky (rýžová mouka, cukr, sušená mrkev), voda, kokos 2%, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, aroma. Může obsahovat arašídy a ořechy. *Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Hlavní konkurenční výhoda produktu

Tyčinka Collagen + obsahuje prémiový bioaktivní kolagen – Peptan®, který má v sobě jedinečné vlastnosti, jaké se nenacházejí u jiných zdrojích bílkovin. Vědecké studie prokázaly, že Peptan® pozitivně působí na hydrataci pokožky, redukuje vrásky, snižuje efekt stárnutí pokožky a podporuje pevnost vlasů a nehtů. Je dokázáno, že správná výživa může pomoci vaší pleti vypadat mladší, zdravější a samozřejmě hezčí. Collagen+ pro vaši vnitřní krásu. Peptan® je přírodní a lehce stravitelný kolagenový protein. Pravidelný příjem kolagenu je prospěšný pro zdravé stárnutí. Podporuje svalovou regeneraci a pohyblivost. Svým složením je prospěšný pro zdraví kloubů a podporuje jejich funkčnost. Collagen+ podporuje zdravé stárnutí. Tyčinka Collagen + s unikátním bioaktivním Peptanem® vám dodá potřebnou sílu a energii při sportovních aktivitách. Dokonalá skladba aminokyselin vytváří benefity, které jsou užitečné a pozitivně ovlivňují při regeneraci svalové horečky. Nezapomínáme ani na výkon, který pravidelné konzumace tyčinek Collagen + zvyšuje. Collagen+ a sportovní výživa. Collagen + má čtyři lahodné příchutě, které jsou bezlepkové, mají nízký obsah cukru a obsahují vlákninu.

Emco 100 % ovoce

Emco spol. s r. o. Türkova 2319/5b 149 00 Praha 4

Přírodní doplněk stravy SEXXES

Orbico s.r.o. Vinohradská 1597/174, 130 00 Praha 3

Naklíčená pohanka BIO

Labeta a.s., Dřenice 81, 537 01 Chrudim

BAULI CAKE

MAX SPORT s.r.o. Mlynské luhy 76 / A 821 05 Bratislava Slovensko

BAULI CROISSANT BEZ PŘIDANÝCH CUKRŮ

MAX SPORT s.r.o. Mlynské luhy 76 / A 821 05 Bratislava Slovensko

BEEZ

MAX SPORT s.r.o. Mlynské luhy 76 / A 821 05 Bratislava Slovensko