Captain Morgan Tiki

Kategorie: NÁPOJE, Alkohol

Captain Morgan rozšiřuje svou flotilu o novinku Captain Morgan Tiki. Spirit na bázi jamajského bílého rumu v sobě kombinuje chuť ananasu a manga, čímž oslovuje příznivce exotických koktejlů a ty, kteří rádi experimentují s chutěmi. Nízkoalkoholický Captain Morgan Tiki podkresluje svůj exotický původ upomínkou na romantické Tiki bary a autentické rumovými koktejly servírované v typických nádobách.

Captain Morgan se rozhodl jít naproti preferencím mladší cílové skupiny, která se ubírá trendem méně alkoholických drinků, v nichž upřednostňují čiré mixery – tonic, citronové limonády, sodu apod. namísto coly. Captain Morgan Tiki s obsahem 25 % alkoholu je ideálním základem originálních drinků, které osvěží a neunaví během oblíbených letních party.

Speciální design lahve se opírá o tradiční nádoby s řezanými tvary polynéských totemů, ve kterých se servírují Tiki koktejly. Atraktivitu produktu z estetické stránky potvrdilo 90 % dotazovaných a téměř 80 % testerů ve věku 18 – 25 let hodnotilo chuť velice pozitivně.  Exotická kombinace ananasu a manga s bílým rumem překvapuje svou originalitou a odráží DNA značky Captain Morgan, která drží krok s dynamickou moderní dobou.

Základní informace

Výrobce/distributorSTOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov
ZnačkaCaptain Morgan
WWWhttps://www.captainmorgan.com
Gramáž / objem spotřebitelského balení0,7 l
Datum uvedení na český trh06/2020
Doporučená maloobchodní cena399 Kč

To nejlepší z Panamy! Propadněte kouzlu rumů Abuelo z řady Finish Collection

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov

Baileys Apple Pie

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov

Baileys má „lehčí“ novinku – uvádí Baileys Deliciously Light

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov