Bylinné drinky Erebos

Kategorie: NÁPOJE, Energy a sportovní drinky

Značka Erebos představuje novou generaci přírodních energetických nápojů. Na trh uvádí drinky s inovovaným složením, které doprovází redesign obalů a nový web. Pro letošní rok pak značka plánuje rozšířit dostupnost bylinných energetických nápojů na českém trhu.

Dva nadšenci z Frýdku-Místku za pět let proměnili start-up v zavedenou značku přírodních energetických nápojů s unikátním složením a jedinečnou metodou výroby. V roce 2020 představují produkt s vylepšeným složením a sníženým obsahem cukru. Nápoj vzniká louhováním sedmi bylin a na jeho vývoji se podíleli odborníci z celé střední Evropy.

„Pět let na trhu nám ukázalo, jakým směrem se máme s naším produktem vydat a jak jeho podobu inovovat. Proto letos přicházíme s výraznými změnami. Podařilo se nám vytvořit skutečně funkční a udržitelný aktivátor organismu, který poskytuje energii pro tělo i mysl a dovolí tak každý den lépe využívat lidský potenciál, a chceme o něm dát vědět,“ uvádí Matěj Murín, spoluzakladatel značky Erebos.

Kromě složení prošel inovací i vzhled drinků. Na lahve je nově použito tmavé sklo, které na rozdíl od toho čirého nepropouští UV záření. Proměnou prošel i vizuální styl, jenž nyní lépe odkazuje na sílu bylin a přírody. Za novým vizuálem etiket a změnou loga stojí sami zakladatelé Erebosu Matěj Murín a Martin Doležal a nový výkonný ředitel společnosti Marian Bajger, který přichází z dlouholetého působení v top managementu Kofoly a v inovativním produktu spatřuje budoucnost.

Základní informace

Výrobce/distributorWhite, s.r.o.
ZnačkaErebos
WWWhttp://www.erebosdrink.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení250 ml
Datum uvedení na český trh08/2020

Extra Chmelená 12 ze Smíchovského výběru ve vánočním balení

Pivovary Staropramen s.r.o. Nádražní 84 150 00 Praha 5

Novinky od STOCKU – míchané drinky v plechovkách!

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov