Brit Dog Fresh Duck with Millet

Kategorie: KOLONIÁL, Pet food

Vysoce kvalitní superprémiová, holistická konzerva z čerstvého kachního masa s prosem. Bez lepku a sóji, GMO, konzervantů a barviv. Český výrobce Brit nabízí delikátní, kompletní a vybalancovanou výživu s masem, orgány, zeleninou, ovocem a bylinkami z místních zdrojů.

Konzervy pro psy Brit Fresh jsou vyrobeny z čerstvého masa, které v sobě přirozeně uchovává masovou šťávu obsahující látky, které zachovávají jedinečné chuťové vlastnosti produktu. Ke kachnímu masu je přidáván bylinný mix (rozmarýn, tymián, měsíček, pampeliška), proso (stará kulturní plodina s blahodárnými účinky), lněné semínko, lososový olej, řasy a černý rybíz. Vhodné i pro psy, kteří trpí alergií na lepek nebo sóju.

Je možné užívat jako doplněk stravy ke granulím i jako kompletní krmivo pro psy. Pomáhá zlepšit příjem krmiva a doplnit tekutiny.

Základní informace

Výrobce/distributorVAFO PRAHA s.r.o. K Brůdku 94 252 19 Chrášťany
ZnačkaBrit
WWWhttps://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/283943-brit-fresh-duck-with-millet
Gramáž / objem spotřebitelského balení400 g
Počet ks v kartonu
Datum uvedení na český trh12/2018
Doporučená maloobchodní cena45
Vhodný pro speciální výživu bezlepkový
bez konzervantů

Složení

66% kachna, 14% vývar, 8% proso, 4,3% mrkev, 2% jablka, 2% minerály, 1% mix bylin (rozmarýn, tymián, měsíček, pampeliška), 1% lososový olej, 1% petržel, 0,5% lněné semínko, 0,2% řasy a černý rybíz.

Hlavní konkurenční výhoda produktu

Produktové varianty

B2B Popis

Zalistováno v

EAN kód výrobku

ATI OLIVE

ATI DELICATES s.r.o.

Rýže basmati

F.W.Tandoori s.r.o.

Brit Care Mini Grain Free

VAFO Praha s.r.o.