BOROTALCO nově i pro muže

Kategorie: DROGERIE A KOSMETIKA, Deodoranty/antiperspiranty

Tradiční italská značka deodorantů přichází do Česka s osmi novinkami v rámci řady Borotalco Men pro každodenní péči. Výrobky pánské řady Borotalco nadchnou nejen svými unikátními vůněmi, ale i pokrokovou technologií, která zaručuje účinek až na 72 hodin.

Inovativní složení:

Prioritou pro prvotřídní výrobky Borotalco je zabránit nepříjemnému pocitu, který doprovází nežádoucí pocení. Proto dlouhodobě neustále vyvíjí ty nejúčinnější receptury, které spolehlivě bojují jak proti samotnému pocení, tak i nepříjemnému zápachu. I v případě pánské řady se jedná o směs přírodních, absorpčních, minerálních pudrů, díky kterým všechny starosti s nepříjemným pocením zmizí jednou provždy a umožní každému muži cítit se opravdu sebevědomě, a to v jakékoli situaci.

Výjimečné vůně:

Tato řada ale nabízí mnohem víc – své unikátní vůně. Konkrétně se můžeme těšit na smyslnou jantarovou vůni s vanilkovým základem, která je doplněna o aromatické citrusové tóny. Dále se jedná o vůni na bázi pižma, která je díky svým jemným dřevitým tónům přirozenou sázkou na jistotu. Nemůžeme zapomenout ani na jedinečnou a nadčasovou vůni Borotalco, která svým pudrovým základem v kombinaci s tóny bílých květů a citrusů uspokojí každého náročného muže.

Rozmanitá nabídka:

Nespornou výhodou je také více variant provedení nově představených deodorantů dle preferovaného způsobu nanášení na pokožku. Borotalco Men nabízí všechny tři nejoblíbenější druhy na trhu: sprej, tuhý i roll-on – vybere si zkrátka každý. Proto zapomeňte na nepříjemné pocení a obejměte s námi život! Stejně jako Vaši blízcí odteď budou o něco raději objímat vás.

Základní informace

Výrobce/distributorBolton Czechia, spol. s r.o. Štětkova 1638/18 140 00 Praha 5
ZnačkaBOROTALCO
WWWhttps://www.borotalco.com/cs/
Gramáž / objem spotřebitelského balení40 - 150 ml
Datum uvedení na český trh4/2023

Fa Island Vibes

Schwarzkopf & Henkel ČR, spol. s r.o. U Průhonu 10 170 04 Praha 7

Bella Intimní hygiena

TZMO Czech Republic s.r.o. Vlastibořská 2 193 00 Praha 9

Rio Mare Leggero tuňák s kapkou extra panenského olivového oleje

Bolton Czechia, spol. s r.o. Štětkova 1638/18 140 00 Praha 5

Borotalco Active Sea Salt Fresh

Bolton Czechia, spol. s r.o. Štětkova 1638/18 140 00 Praha 5